Novinky: Toskánská koupelna v Řevnicích, nádherné verandy, retro tapety

Na InHaus.cz každý den přibývají nové fotografie pro vaši inspiraci. Přinášíme vám měsíční souhrn zajímavostí a inspirace.

Kuchyně s jídelnou ve vzorovém bytě.  Za pozornost stojí bezúchytové provedení kuchyně a zajímavá kombinace bílé linky s vysokým leskem a barové desky z masivního dubu. Výrobce je rakouská značka INTUO a dodavatel Interiér Čáp.

LaCaFFeeCZ: Masívní postel

Pořádná masivní postel od SKULPTUR Design s.r.o.

 

Čtenářka Kamila zřejmě miluje balkónky a verandy. Přidala mnoho krásných fotografií. Určitě se podívejte k ní do profilu.

 

 

Návrh interiéru jídelna

Návrh pohodové jídleny od MT-Design

 

 

Nově na InHaus působí e-shop Fototapety-tapety. Jejich nabídka je opravdu široká od moderních vzorů po retro a dokonce krásné zámecké tapety.

 

 

Gabriela Nováková (Gadesign) neustále přidává něco nového ze své tvorby. Zaujala nás tato mozaiková stěna.

Je vidět, že VaidaDESIGN si dala na rodinném domě v Průhonicích záležet. Prolamování fasády ovlivňuje tvar místností uvnitř i řešení detailů interiéru a nábytku. Obytný prostor s kuchyní je obrácen k západu, prolomená západní stěna nejenom dostává do obývacího pokoje jižní slunce, ale navíc vytváří soukromí venkovní terase. Do terasy je orientována také pracovna; její natočení k severozápadu poskytuje méně prudké rozptýlené světlo. Při východní straně domu jsou umístěny vedlejší provozy – hala se schodištěm, koupelna, toaleta a sklad.

 

Vaida: Kuchyň s centrálním ostrůvkem a digestoří

A ještě jednou Vaida a její moderní minimalistická kuchyň.

 

Toto LED svítidlo z kolekce Mantra Hemisferic je prostě skvělé. Je vyrobeno z hliníku a bílého akrylátu. Hodí se do moderního interiéru. K dostání na osvetleni-svitidla.com za 7940,-

 

 Tuto toskánskou koupelnu najdete v Řevnicích u Prahy. Materiály nádherně podtrhují romantický styl. Volně stojící vana je dominatou koupelny, čedičová dlažba navozuje středomořský styl, betonové stěrky a minimalistické armatury dodávají minimalistické a nadčasové pojetí. Dobře ILBAGNO :-)

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N