Domeček pro naše čtyřnohé miláčky

Česká republika je podle průzkumů asi nejvíce „pejskařská“ země v celé Evropě. Češi jsou prostě milovníci psů a není se čemu divit. Pes totiž nikdy nemá špatnou náladu, když vás vidí, naopak, vždycky vás radostně přivítá. Psa prostě berete jako člena rodiny a chcete mu dopřát to nejlepší. Nic nezvyklého není ani to, že psi spávají se svými páníčky v posteli. Pokud máte ovšem většího psa, už to taková sranda není, a je tedy potřeba, aby měl svůj vlastní pelíšek nebo boudu.

Psí boudy

Vybrat vhodný psí domeček však může být pěkný oříšek. Největší starostí je zřejmě zvolit správnou velikost. Bouda by neměla být ani malá, ani příliš velká. Pokud ji kupujete v době, kdy pes je ještě štěně, měli byste brát v úvahu jeho velikost v dospělosti. Je tedy potřeba mít dostatečně velké vstupní otvory, a především musíte zajistit, aby byla uvnitř vždy suchá. Jestliže vyberete tu správnou, tak psí bouda slouží vašemu pejskovi jednak jako pelíšek, ale také jako jakési útočiště, ve kterém se cítí pohodlně a zároveň bezpečně. Jestli tomu tak je, víte, že máte tu správnou.

Psí bouda Zoodům

Pokud jste se rozhodli, že vašemu psímu mazlíčkovi pořídíte boudu, určitě se podívejte na stránky Zoodům.cz. Tato firma se výrobou psích boud zabývá dlouhodobě. Kvůli dostatečnému zateplení jsou v současné době stále více oblíbené ty s takzvanou předsíňkou. A také ty v nabídce najdete, a to v různých barevných kombinacích. Můžete si zvolit jinou barvu střechy a jinou barvu spodní části konstrukce. Kromě předsíňky můžete zvolit boudu s přední terasou. U obou variant je odnímatelná střecha pro snadné čištění. S výběrem správné velikosti vám pomůže jednoduché roztřídění do šesti velikostí od velikosti XS po velikost XXL. V každé kategorii máte pro lepší orientaci navíc uvedené, jaké rase velikost boudy odpovídá.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS