Jak vytvořit v domácnosti dostatek úložného prostoru?

Přemýšlíte, jaký nábytek zvolit, abyste docílili co největšího úložného prostoru? Zvláště v bytech malých rozměrů každý jistě ocení vhodné návrhy k bydlení. V nadcházejícím textu naleznete několik tipů a rad, které poskytují řadu efektivních řešení pro pohodlný život. Nad rozmístěním nábytku je nutné přemýšlet již při jeho samotném nakupování.

Pohovky s vyhrazeným úložným prostorem jsou znatelně výhodnější investicí, jelikož mají dostatek místa například pro lůžkoviny. Ovšem ani v případě obyčejného gauče není problém najít řešení. Stačí využít prostoru pod ním, který se nám nabízí. Pomocí nápaditých šuplíků lze uložit mnoho různorodých věcí a přitom zachovat elegantní design místnosti.

Výhody prostorné šatní skříně

Čím dál tím více oblíbeným trendem se stávají šatní skříně s posuvnými dveřmi. Vzhledem ke skutečnosti, že nemusíme počítat s vyhraněným prostorem pro otevírání klasických dveří, lze ušetřit mnoho místa a zároveň zajistit komfort domácnosti. V případě, že byste chtěli tento návrh ještě více zdokonalit, je možné se řídit dle aktuálních trendů a zvolit trendové šatní skříně, které disponují jedinečným zrcadlovým efektem. Zrcadla značně opticky klamou, a proto utváří jednoduché řešení pro širší pojetí pokoje. Umístění těchto prvků na dveře skříně může být velmi přínosné, jelikož se tak účinně ušetří prostor.

Praktický nábytek

Komody dokáží mnohdy díky bohatému úložnému prostoru plně nahradit šatní skříně, a to i navzdory jejich menší velikosti. Většinou se jedná o lehčí kusy nábytku, a proto se dají lehce přemístit. Další nespornou výhodou tohoto nábytku je snadné udržování hygieny. Vzhledem k jeho rozměrům lze jednoduše stírat prach, a tak docílit maximálního komfortu bydlení. Tento fakt jistě zvlášť ocení alergici, kterým řádná eliminace prachu značně prospěje. Praktickou záležitostí komod je dále jejich vrchní vrstva, která se dá využít například jako noční stolek nebo místo pro dekorativní předměty či květiny.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS