10 nápaditých dárků pro hostitele

Byli jste letos na Boží hod pozváni na oběd? Ať už se jedná o návštěvu u vašeho nadřízeného, kolegy nebo přítelových rodičů, držte se etikety a rozhodně nechoďte s prázdnou. Namísto předvídatelné kytice či lahve vína se však můžete inspirovat našimi 10 dárky pro hostitele, které budou zaručeně zbožňovat.

 

darky-pro-hostitele-vanocni-tabule

1. Relaxační balíček

Pořádat hostinu je občas opravdu náročné. Přineste proto něco, co hostitele zbaví stresu a navodí uvolněnou náladu. Proč nepřipravit balíček s voňavou svíčkou, šumivými bombami do koupele a oblíbeným časopisem?

2. Podtácky

Nikdy jich není dost. Podtácky jsou praktickým pomocníkem, který ochrání stůl před rosícími se skleničkami. Tyto v modro-zlatých tónech se navíc skvěle hodí ke sváteční náladě a lahvi vychlazeného šampaňského.

darky-pro-hostitele-podtacky

3. Dopisní sada

Jednoduchá a vkusná pozornost? Set dopisních papírů a obálek. V papírnictví jsou již běžně k dostání sady s ručně vyráběným papírem, které přidají dárku na luxusu.

4. Polaroid

Hledáte něco opravdu výjimečného? Právě jste našli – polaroidový fotoaparát! Díky tomuto skvělému nápadu mohou hostitelé zdokumentovat každý příjemný okamžik párty a okamžitě ho obdivovat.

5. Bytový doplněk

Potrpí si vaše hostitelka či hostitel na originální home&living doplňky? Překvapte je například světelným boxem s písmenky, díky kterému budou moci sdílet nápadité vzkazy. Možná vás při příští návštěvě bude jeden takový originální nápis vítat.

 

Westwing.cz_svitici-tabule

6. Bylinková zahrádka

Potěšte hostitele dárkem, kterým budou moci předávat radost dál. Zasaďte do menšího květináče semínka tymiánu, rozmarýnu, bazalky a podobných bylinek a přineste je na hostinu.

7. Kuchyňské potřeby

Oslnit můžete i designovým kuchyňskými náčiním. Skvělou volbu představuje „ananasový“ podnos, který uchvátí i pobaví zároveň. Mezi dárky pro hostitele se bude skvěle vyjímat.

 

darky-pro-hostitele-ananasovy-podnos

8. Kniha receptů

Zůstaňme ještě na chvíli v kuchyni. Pokud o vašich hostitelích víte, že rádi vaří, investujte do kuchařky nebo držáku na recepty. Ale pozor, musíte vybrat takový, který ladí ke stylu jejich kuchyně.

9. Vánoční dort

Dezert ke sváteční hostině neodmyslitelně patří. Ulehčete proto hostitelům práci a upečte vynikající vánoční dort, který bude servírován hostům k odpolední kávě.

 

darky-pro-hostitele-vanocni-dort

10. Poukaz na úklid

Přípravy perfektní hostiny sice zaberou mnoho času, v porovnání s úklidem po ní se však zdají malicherné. Obdarujte proto domácnost, do které jste byli pozváni, poukazem na úklid. Hostitelé si tak nebudou muset dělat starosti s nepořádkem, který během oslav vznikl.

Foto&Video: Westwing Home&Living

Autor: www.westwing.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS