Vybíráme nábytek do restaurace, hotelu či penzionu

V dnešní době je podnikání v gastronomickém odvětví, velice náročné. Konkurence je vysoká a zákazníci jsou čím dál náročnější. Je zapotřebí zaujmout nejenom originálním a chutným jídlem, ale i stylovým nábytkem v interiéru, který podtrhne zákazníkův gastronomický zážitek.

Lidé si často vybírají pro svou dovolenou hotely či penziony, které mají vlastní restauraci, aby se nemuseli za večeří hnát do vzdálenějších míst. Jaký vybrat nábytek do restaurace, aby se zákazníci cítili co nejlépe a často se k vám vraceli?

Designové židle do restaurace

Věřte, že zákazník si zapamatuje, jestli seděl na staré a prosezené židli či na velice pohodlné a stylové židli. Při výběru židlí je důležité, aby byly stavěny pro velké zatížení a vydržely pravidelnou manipulaci. Vhodné židle do restaurací či hotelů jsou židle s kovovými nohami, celodřevěné konstrukce či masivní plastové konstrukce.

Barové židle

Každá restaurace není přizpůsobená pro barové židle, jestliže se pro ně však rozhodnete, jistě nebudete litovat. Výběr z barových židlí je v dnešní době velice široký, vyrábí se z různých materiálů a v různých tvarech. Barové židle velice elegantně doplní jídelní židle a při správném výběru si jich povšimne každý zákazník i konkurent.

K dobrému jídlu, dobrý stůl

S klasickými stoly, které mají čtyři nohy, nikdy nic neztratíte. Většinou jsou dostatečně masivní, takže není potřeba, aby byly rozkládací. Zajímavé jsou stoly s centrální nohou, kterou můžete kombinovat v podstatě s různě velikou stolovou deskou. Stoly do restaurace můžou být ze dřeva, ty jistě nikoho neurazí nebo můžete zvolit například skleněné stoly, které budou ve vaší místnosti vypadat velmi vzdušně. Jsou i stoly, které jsou velice neobvyklé a zaujmou každého zákazníka, jedná se o svítící stoly.

 

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N