Když nevíte a chcete si být jisti, není každá rada drahá – jsou i rady zadarmo

Dnes je na trhu o úsporách energie tolik informací, že je vážně těžké se v nich zorientovat tak, aby si byl člověk jistý, že zvolil tu opravdu nejvýhodnější nabídku, jakou zvolit mohl. A protože na každé koruně záleží a všichni víme velice dobře, kde ji použít lépe, dobře cílené rady E.ON Rádce mohou být tou správnou směrovkou v našem rozhodování.

Úspora energií patří mezi velmi vyhledávanou oblast, protože je variabilní a sami můžeme posoudit, jak s ní naložíme. Nabídky se přímo předhánějí a není snadné rozeznat takovou, která úsporou opravdu je – která se tak jen netváří. A kde není jasno, má E.ON Rádce své nezastupitelné místo. Nabízí kvalitní přehled faktů a tipů jak na to.

Dobrá rada nad zlato

V rámci úspor energií a ekologie nabízí skvělého E.ON Rádce. Jedná se o výstižný portál s nabídkou srozumitelného a praktického poradenství, který disponuje znalostní databází ve formě článků, ale také online živým poradenstvím pro celou republiku. Každý všední den se proto veřejnost může aktivně zajímat o vše, co se týká výše zmíněného tématu, ale kdyby informace přeci jen nebyly kompletní, funguje zde e-mailová komunikace. 

Na každý zaslaný dotaz pak v reálném čase reagují odborníci – zpravidla pondělí až pátek od 9 hodin do 16:30 hodin, ale dotazy samozřejmě lze zasílat i o víkendech či v nočních hodinách. Vše dle individuálních možností. O odpověď se pak lze opřít hned následující pracovní den.

Služba pro nás a o nás

E.ON Rádce je vždy dostupný, bezplatný a dobře ví jak na to, aby každá chytrá domácnost fungovala co nejekonomičtěji a její provoz nezatěžoval naše peněženky. Poradí nejen jak zajistit levné topení, komu pomůžou Kotlíkové dotace, a kolik peněz a energie ušetří solární panely, ale plno dalších a dalších užitečných faktů.

Neméně podstatné téma je však i ekologie, jelikož i ta nám může ušetřit hodně peněz. Nemluvě o životním prostředí. Proto má E.ON Rádce řadu důležitých informací týkajících se dnes tolik diskutovaném třídění odpadu nebo za co se platí ekologická daň a pro spoustu z nás i užitečné rady ohledně správného kompostování či ekologické likvidaci vozidel.

A když už jde o motorismus, nepřehlédnutelnou oblastí je alternativní doprava, o které se začíná hovořit čím dál více, protože stále častěji cestujeme. E.ON Rádce dobře ví, nakolik se vyplatí elektromobil, jaké výhody má plynový pohon a nabídne i mapu, kde se dá toto palivo natankovat. Nejlepší způsob jak zjistit, jestli existuje něco, co tento jedinečný portál neví, je vyzkoušet si jej. Třeba hned!

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N