Výhody bambusových ručníků a osušek

Proč volit nový materiál, když jsou froté ručníky už léta ozkoušené? Bambusové vlákno je stále více oblíbené pro své vlastnosti. Co očekávat od ručníků vyrobených právě z bambusu? To vám prozradíme v tomto článku. 

Příjemný vzhled a pocit

Při výběru ručníku se orientujeme hlavně podle toho, jaký je na dotek. Příjemný materiál, který je jemný a zároveň dostatečně savý, je naprosto ideální. Právě tyto vlastnosti nabízí bambusový ručník. V poslední době je stále oblíbenější a stal se součástí mnoha domácností, kde na něj už nedají dopustit. Při použití kvalitní technologie výroby je zaručena naprostá jemnost, která bude jako pohlazení pro pokožku při každém osušování. Na výběr je pestrá škála barev pro přirozené zakomponování do každého interiéru a vytvoření pěkného detailu. 

Antibakteriální vlastnosti a odolnost proti plísním

Častý kontakt s velkou vlhkostí je velkým strašákem pro řadu čistotných hospodyněk. Koupelna je totiž místo, kde bývá výskyt plísní téměř na denním pořádku a její účinné odstranění není nic jednoduchého. Bambusové osušky ale mají tu výhodu, že jsou z antibakteriálního materiálu, který zabraňuje vzniku plísní. Je to dáno tím, že bambusové vlákno obsahuje látky, které inhibují růst plísně, pro přirozenou ochranu rostliny bambusu v přírodě. Běžně totiž roste na vlhkých místech a propuknutí plísně by mohlo mít smrtelné následky. 

Rychle schnou a jsou vhodné i pro osoby s citlivou pokožkou

To, co od ručníků očekáváme, je jejich schopnost rychle uschnout. Bambusové ručníky v akci mají přesně takové vlastnosti. Navíc se jedná o přírodní materiál, který je dostatečně šetrný k pokožce dětí i osob trpících ekzémy, vyrážkami a jinými kožními problémy. Tento hypoalergenní materiál je vhodný naprosto pro každého a pomáhá udržovat hygienickou čistotu v koupelně.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS