JRD zkolaudovala novostavbu v Praze 9 – Hloubětíně

Developerská společnost JRD v srpnu dokončila projekt sestávající ze tří pasivních novostaveb na východě od centra hlavního města v Praze 9 – Hloubětíně. Projekt byl nazván Park Hloubětín, jelikož vnitřní prostor trojice domů tvoří nový rozsáhlý park ležící na ploše 3000 m2, v blízkém okolí se mimo jiné nachází také známý lesopark s Kyjským rybníkem. Jak se z bytů těší noví majitelé?

Pasivní architektura

Mezi ekologicky šetrnými domy v současné době jednoznačně vedou pasivní budovy. Pasivní domy umožňují nízkoenergetické bydlení, maximálně úsporné a šetrné k životnímu prostředí. Díky kvalitní izolaci a rekuperaci tepla se vyznačují extrémně nízkými náklady na vytápění. Zahrnují v sobě také moderní zařízení na filtraci vzduchu a řízené větrání, vnitřní prostředí je proto daleko zdravější než v klasických bytech. Sledujte fáze výstavby nových bytů v Praze 9 na developerských stránkách ziprealty.cz a obdivujte um současných developerů, kteří dokáží spojit příjemné s užitečným. Park Hloubětín je nejrozsáhlejším úspěšně dokončeným projektem novostaveb v Praze využívající prvků pasivní architektury v ČR, získal také proto několik ocenění. 

Park Hloubětín

Tři zkolaudované pasivní novostavby v Praze 9 nabídly 127 nových bytů o velikosti 2+kk až 5+kk a celkové ploše až do 131 m2. Součástí každého bytu je balkon, terasa, předzahrádka, sklep a garážové stání. Jedná se o čtyřpatrové budovy, v přízemí se nachází komerční prostory. Součástí rozsáhlého vnitřního parku jsou dětská hřiště a sportovní plochy pro děti. V okolí se nachází mateřské, základní a střední školy, poliklinika, pošty, banky, obchodní komplexy i galerie, plavecký bazén, fitness centrum, golfový areál, nová cyklostezka, kino, motokáry. Noví obyvatelé mohou využívat cestování městskou hromadnou dopravou, přímo vedle budov stojí zastávka tramvaje a stanice metra je vzdálená pouze 5 minut chůze od komplexu budov. Úžasné místo pro život a pro rodiny s dětmi.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS