Vychutnejte si lahodné espresso s kávovarem JURA

Jste typ člověka, který si bez ranní kávy nedokáže představit začátek dne? Kouzlo kávovarů JURA vás nadchne, profesionální kávovar připraví vaši oblíbenou pochoutku stiskem jediného tlačítka. O švýcarské značce JURA jste už určitě slyšeli, kávovary pro domácí a profesionální užití vyrábí tato firma již přes 80 let a během té doby, neustálému zdokonalování a přizpůsobování potřebám svých zákazníků, se stala zárukou vysoké kvality.

Skvělé automatické kávovary JURA

Espresso je kávový nápoj připravený z mleté kávy a horké (ne vroucí) vody, který se získává tlakem. Před pár lety jste se s ním mohli setkat leda tak v Itálii. Bez speciálního kávovaru správně připravené espresso nezvládnete. Káva je velice oblíbený nápoj a „presovač“ je vynález starý přes 200 let. Není divu, že postupem času se „presovač“ stále zdokonaloval, až výrobci postupně přešli z ručních modelů na plně automatizované. Držte krok s aktuálními trendy v přípravě kávy s kávovary JURA, rodina a přátelé budou ohromeni plnou chutí dobře připravené kávy. 

Nejlepší automatická espressa na trhu

Kromě kompaktních rozměrů a atraktivního designu by vás mělo zajímat, pro jaké účely si chcete espresso JURA pořídit. Mezi nejžádanější modely pro domácnost patří JURA E6 a JURA E 60. Model JURA E6 je ideální pro rychlou přípravu kávy, stiskem tlačítka na přední straně displeje pro espresso, cappuccino a mléčnou pěnu máte hotový nápoj za pár vteřin. E6 zvládne i dvě espressa současně. Do kanceláře se více hodí modely JURA WE6 a JURA WE8. Profesionální kávovar JURA WE6 s velkým zásobníkem na vodu a zrnkovou kávu připravuje řadu kávových klasik od ristretta, až po espresso a café crème. 

Zrnková káva je kvalitnější a levnější oproti kapslím

JURA je světovou jedničkou v produkci špičkových kávovarů, které se vyplatí i cenově. Jedna káva vyjde na 3 koruny. Oproti kapslím za 10 Kč je to výrazná úspora a návratnost cca za 2 roky. Automatické funkce upozorní na potřebu čištění, kávovar bude myslet za vás. Čistící tablety a vodní filtry lze zakoupit v e-shopu, stejně jako další příslušenství ke kávovarům JURA.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS