Venkovský styl bydlení nejen pro chalupáře

Jste srdcem venkovan a chcete si vytvořit odpovídající bydlení ve venkovském stylu? Přinášíme vám několik dobrých tipů, se kterými vám to půjde raz dva.

Kombinace masivního dřeva a patiny vzbuzuje dojem, že zde vařila již naše babička. Přijde nám to povědomé a blízké. Určité věci prostě nikdy nezestárnou.

Nenápadný retro vzhled amerického stylu, v čisté bílé, s jemným opotřebovaným vzhledem a klasickými čistými liniemi (méně hravými v porovnání s francouzským venkovským stylem) - série Maple Hill se vyznačuje nadčasovou krásou a skvělou všestranností a kombinovatelností. A to včetně téhle těžké skříně s pravou žulovou deskou na horním dílu (v kombinaci barev hnědé, šedé a bílé, bezpečná pro potraviny) a kvalitní keramikou. Se dvěma zásuvkami s úchytkami na kolejnicích, které jsou jako stvořené na příbory.…

Kuchyně je srdcem domova. Zamilovali jste si francouzský venkov? Potom je pro vás tato kuchyně jako stvořená. Je vyrobena ze smrkového masivu, barva bílá patina, kuchyňský ostrůvek zelená patina Provence. Madla a knopky - mosaz patina. Pracovní plocha postformát.

Kuchyně z masivu - smrková patina Provence - drásaný povrch. Madla jsou kombinace starostříbro a porcelán. Pracovní deska je dubová.
 

Kuchyně z masivního smrkového dřeva ve stylu Provence, použité mořidlo ořech + slonová kost. Madla a knopky v provedení mosaz patina. Pracovní plocha - postforming EGGER - Repro H178 ST15 ( Špalíček Afzelia ) 
 

Pracovní koutek je tvořen mírně mořeným stolem v přírodní barvě.
 

Elegantní pracovna, kde je dán prostor knihám a je vytvořen krásný pracovní kout se stolem, od kterého je navíc krásný výhled do zahrady.
 

Stylová jídelna s nezbytným odpočinkovým místem

Dřevěný kabinet z kolekce v rustikálním a nostalgickém stylu, inspirované tradicemi a životem na venkově, který vnese do vašeho domova klid a příjemnou hřejivou atmosféru.

Kam dál:

 

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N