S koupelnovými koncepty je rekonstrukce hračka

Především ženy znají ten pocit, když si obléknout nové šaty nebo jiný zbrusu nový kousek, který si pořídily. V novém oblečení se cítíme více zajímaví a plní energie. A stejně tak je tomu s koupelnou. Krásná nová koupelna nás po ránu nabije novou energií a svěžestí, vzbudí v nás příjemné pocity a naladí nás na pozitivní notu. Jak ale vaši koupelnu proměnit v takovou harmonickou oázu krásy a klidu?

Rekonstrukce koupelny je poměrně velká investice času a peněz. Pokud nejste designerem nebo architektem, může pro vás být náročné vybrat veškeré vybavení koupelny tak, aby se do místnosti vešlo, aby spolehlivě fungovalo a ještě navíc lahodilo našemu oku. S řešením přichází firma RAVAK, která vyvinula tzv. koupelnové koncepty. Jedná se o funkčně a designově sladěné sestavy sanity a dalšího koupelnového vybavení, které v ucelené řadě zahrnují vše od umyvadla, vany až po koupelnovou skříňku a další nábytek. Díky tomu může vaše koupelna působit jako krásný, harmonicky sjednocený celek.

Staňte se designery své vlastní koupelny a vytvořte si prostor, ve kterém se budete cítit příjemně a komfortně! Stačí si vybrat jeden z osmi koupelnových konceptů RAVAK, které představují řešení pro koupelnu každé velikosti. 

Čím menší prostor zařizujeme, tím více nad ním musíme přemýšlet, abychom důmyslně využili každičký centimetr. Pro nejmenší koupelny je ideální koncept Be Happy a Avocado, který představují úsporné řešení pro koupání i sprchování. Krásné i účelné asymetrie chytře využívá koncept Rosa a koncept 10°. Ve velké koupelně vynikne výjimečný design vany Evolution, která představuje osobitou dominantu stejnojmenného konceptu založeného na nejpřirozenějším tvaru přírody – elipse. Univerzálně laděný koncept Chrome zase nabízí neokázalou krásu, která skvěle zabydlí jakýkoliv prostor. V rámci tohoto konceptu si dokonce můžete pořídit nejen koupelnový nábytek, ale i doplňky do koupelny. 

Koupelnové koncepty RAVAK vychází ze současných trendů, kterým vévodí čisté linie a přírodní odstíny jako bílá, šedá či béžová a přírodní dekory. Pokud si nedovedete představit, jak bude vaše koupelna vypadat po rekonstrukci, zajděte si do koupelnového studia, kde prodávají značku RAVAK. Koupelnové studio vám připraví grafický 3D návrh renovované koupelny, poradí při výběru obkladu a barev a v případě potřeby i doporučí a zajistí stavební firmu.

 

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N