Vybíráme nábytek do ložnice. Na co nezapomenout a jak vybírat?

Odpočinek, ale i místo pro uskladnění celé řady věcí. Přesně to očekáváme od ložnice. Tomu by měl být podřízen i výběr nábytku. Na co rozhodně nezapomenout? Co je důležité například při výběru postele?

Ložnice - oáza klidu a místo dokonalého odpočinku

Výběr nábytku, ale i barvy na stěnách se řídí podle toho, co nás uklidňuje a co se nám líbí. Pokuste se ložnici striktně oddělit od pracovních prostor a skutečně si vytvořit oázu pokud možno naprostého klidu. Uvidíte, jak skvělý to bude mít dopad na vaše zdraví a kvalitu spánku. Při výběru nábytku ale nezapomeňte i na praktické věci, jako je dostatek úložného prostoru nebo celkové uspořádání místnosti. 

Kvalitní postel přináší plnohodnotný spánek

Dřevěné postele z masivu nabízí pohodlný spánek plný krásných snů. Kvalitní dřevěný materiál má navíc poměrně dlouhou životnost a výhodou je, že je skutečně čistě přírodní. Pokud navíc k pořádné posteli dokoupíte i správnou matraci a vhodný rošt, budete se po každém spánku cítit odpočatí a plní energie. Poděkují vám i svaly kolem páteře, pro které je ležení na nevhodném povrchu nepříjemné. 

Co všechno potřebujete mít na nočním stolku?

Budík, mobil, tablet, knížka, brýle, kontaktní čočky, sklenice vody, kapesníky, a další věci. Co všechno potřebujete mít na nočním stolku zvažte ještě předtím, než si nějaké pořídíte. Noční stolky do ložnice mají i více šuplíků, kam můžete uschovat důležité předměty, které nevyužijete každou noc, ale někdy by se vám mohly hodit. 

Jak to všechno dostat do malé místnosti?

Většinu místa v ložnici zabere postel. A co teď? Kam přijdou všechny skříně a další věci? Zkuste zapátrat v magazínech o bydlení nebo se inspirovat na internetových prodejnách s nábytkem, kde objevíte dřevěné postele s úložným prostorem nebo chytře řešené šatní skříně. Výhodné je zvážit i řešení v podobě vestavěných skříní.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N