Nový multifunkční ovládací panel pro domovní techniku – Gira G1

Kompaktní, výkonná, univerzálně využitelná: Nová Gira G1 je inteligentní řídicí centrála pro ovládání celé techniky budovy. Pomocí brilantního multi-dotykového displeje lze ovládat všechny funkce komfortně pouhým dotykem prstu nebo gestem. Ve spojení s IP bránou vstupního komunikačního systému může být zařízení Gira G1 použito také jako bytová stanice domácího telefonu.

Od základu nově vyvinuté intuitivní Gira rozhraní umožňuje snadné ovládání jako nikdy předtím. Instalace Gira G1 je jednoduchá a pouze do jedné standardní přístrojové krabice pod omítku a je vhodný pro modernizace, dodatečné vybavení i novostavby.

Je dostupná ve třech verzích připojení. V novostavbě lze G1 připojit síťovou linkou POE. Při modernizací a rozšíření lze připojit G1 přes 230 V WLAN nebo 24 V pro WLAN. Gira G1 lze využít jako řídicí centrálu pro systém KNX.

Plochý, kompaktní, stylový

S jeho decentním vzhledem se zdá, že se vznáší na stěně. Vysoce kvalitní materiály podtrhují puristicky ušlechtilý styl. V bílé nebo černé, lze Gira G1 integrovat esteticky harmonicky do různých interiérů.

 Rozmanitost techniky budovy na 9 x 16 cm

Pomocí Gira G1 lze intuitivně ovládat mnoho funkcí.  Od ovládání osvětlení, žaluzií, nastavení teploty v místnosti, on-line předpověď počasí až k domovní komunikaci. Dotykem prstu, nebo gestem vyberete požadovanou funkci. Díky spoustě uživatelským nastavení lze Gira G1  přizpůsobit konkrétním potřebám.

Nové snadné ovládání budovy

Nové intuitivní rozhraní,  umožňuje snadný provoz budovy a domovní komunikace. Uživatelsky přívětivý design s velkým písmem a intuitivně srozumitelnými symboly nového znakového systému Gira G1 zajišťuje srozumitelnost pro všechny.

Jedno zařízení, spousta možností: modernizace, rekonstrukce, nová výstavba

Gira G1 může být použit jako řídicí centrála pro systém KNX díky připojení přes LAN nebo WLAN. Je dostupná ve třech verzích připojení. V novostavbě lze G1 připojit síťovou linkou POE. Při modernizací a rozšíření lze připojit G1 přes 230 V WLAN nebo 24 V pro WLAN. Je proto vhodná nejen pro novostavby, ale i pro modernizace a rekonstrukci.

Snadná manipulace, snadná instalace

Instalace je velmi jednoduchá:
Gira G1 lze instalovat do jedné standardní instalační krabice. Instalace se skládá ze tří kroků.

 

Více informací na www.gira.cz/G1

 

Autor: SBS Elektro s.r.oNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS