Máte rádi čistotu prostoru bez zbytečných dekorací? Pak je moderní kuchyně ta správná volba

Moderní kuchyně, jsou v dnešní době stále více oblíbené především pro svoje čisté linie a minimalistický vzhled. Moderní design je znakem lehkosti, elegantnosti a ležérnosti a jsou pro něj typické kvalitní materiály, kování a doplňky. Nároky na použité materiály z hlediska hygieny, odolnosti a funkčnosti jsou zde nesmírně důležité a jsou na ně kladeny vysoké nároky.

A jak má ta správná moderní kuchyně vypadat?

Moderní kuchyni vystihují světlé barvy bez zbytečného zdobení ve vysokém lesku. Mezi nejoblíbenější barvy patří barva bílá, šedá a černá. Tyto barvy jsou velice univerzální a hodí se ke každému barevnému odstínu. Pokud jste milovníky barev, můžete svou kuchyň zahalit i do sytých barevných odstínů, protože i ty dodají vaši kuchyni ten správný moderní look.

Hlavními znaky je jednoduchost, hladká a obdelníková kuchyňská dvířka, geometrické tvary a především prostor bez zdobených lišt. 

 

Pracovní desky se barevně ladí k barvě skříněk, které bývají většinou vyrobeny ze světlejších dřevin jako je dub nebo javor. Po sladění pak prostor působí jednotně, elegantně bez zbytečných kontrastů. Velice oblíbený materiál pro kuchyňské linky, které mají hladký a čistý povrch jsou přírodní kámen, žula, mramor a umělý kámen.

A na co ještě nezapomenout?

Spotřebiče v nerezovém stylu nebo v barvách retro stylu jsou v moderních kuchyních oblíbené díky svému elegantnímu vzhledu. Zvýrazní tak osobitý styl a výhodou je jejich snadná údržba. Pokud nemáte rádi nerez, zařaďte do kuchyně spotřebiče v barvě černé s retro barevnými spotřebiči, které mají samy o sobě svůj osobitý styl.

 

A co ještě oživí interiér moderní kuchyně? Samozřejmě dobré osvětlení, které by mělo být jasně definované již v prvním návrhu.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N