KRÁSNÝ PROJEKT SE DŘEVEM ACCOYA® V RUMUNSKU

Díky mimořádným vlastnostem dřeva Accoya® se nabízí jedinečná možnost sjednocení všech exteriérových prvků doslova od podlahy až po střechu. Problematika výběru a kombinací dřeva pro exteriérové prvky od fasádních a terasových profilů, dveří, oken vč. detailů jako jsou parapety, ostění a nadpraží, stínící prvky, zahradní nábytek až po střešní krytinu jsou již minulostí. Vítejte ve světě Accoya® - nejstabilnějšího a nejodolnějšího dřeva na světě.

Na úpatí Karpat v idylickém prostředí Transylvánie vznikl luxusní rodinný dům vybudovaný téměř výhradně ze dřeva Accoya.
Původně bylo v tomto projektu dřevo Accoya® navrženo pro výrobu teras a oken. Vzhledem k mimořádným vlastnostem a zároveň díky přírodní kráse se majitel a architekt rozhodli, že dřevo Accoya® použijí pro veškeré aplikace napříč celým domem - v exteriéru jsou to fasádní obklady, venkovní nábytek (3 stoly a 36 židlí), decking, garážová vrata a zábradlí, v interiéru je to kuchyňský a koupelnový nábytek nebo pracovní stůl. Projekt byl navržen tak, aby v interiéru poskytoval co nejvíce přirozeného světla. Čelní prosklená stěna domu je tvořena masivními konstrukčními hranoly ze dřeva Accoya® o rozměru 75x150 mm a také okna jsou z důvodu tepelné izolace osazeny trojitým sklem a mají rámy ze dřeva Accoya® o tloušťce 70 mm. Vznikla tak budova s jedinečnou konstrukcí, která je jednak architektonicky velmi zajímavá a stejně tak vysoce trvanlivá a odolná vůči místnímu extrémnímu klimatu. Tento jedinečný a dech beroucí projekt je (stejně jako naše terasa v Újezdě nad Lesy) držitelem ocenění Accoya® Award 2015.

 

 

Autor: TotemNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N