Tip na ekonomické vytápění: Palivové dřevo na paletách

Vytápění interiéru je v současné době velmi často diskutovanou otázkou. Není se čemu divit, jelikož při vhodném výběru paliva můžete ušetřit nemalé finanční částky. Výbornou volbou je topení tuhými palivy, která jsou jednak levná a jednak nabízejí skvělou výhřevnost a příjemné ryze přírodní teplo. Pokud se rozhodnete pro nákup krbových kamen nebo krbu, vyplatí se vsadit na rovnané dřevo na paletách. Proč? To se dozvíte v následujících řádcích.

Tradiční ekologické palivo

Dřevo se řadí mezi ryze ekologická paliva, jež nijak nezatěžují okolí. Oblíbené je i proto, že vydává příjemné hřejivé teplo, jež je úplně jiné, než je tomu u klasických přímotopů na plyn. Určitě se vyplatí vybírat kvalitní kusy dřeva. Volit lze mezi měkkým a tvrdým. Prvně jmenované je optimální spíše na zatopení a tvrdé, nejčastěji bukové a dubové, je vhodné na dlouhodobé topení, poněvadž vydrží hořet mnohem delší dobu a má větší výhřevnost. 

Proč rovnané dřevo na paletách?

Spousta lidí nakoupí dříví přímo z lesa anebo od prodejců, kteří ho prostě a jednoduše vytěží a následně prodají. Nákup se v tomto případě nemusí vyplatit hlavně kvůli tomu, že dřevem nemůžete ihned topit. Není totiž vysušené. Klasická doba schnutí se většinou pohybuje v minimu okolo 1 roku. Jestliže zakoupíte rovnané kusy na paletách od společnosti OPTIMTOP s.r.o., budete s nimi moci klidně zatopit ihned, protože jsou průmyslově vysušené. Na rozdíl od sypaného dříví nenakoupíte vzduch, jelikož je palivové dřevo přesně srovnáno v paletách.

Doprava zdarma od 1 palety

Velkou výhodou nákupu u zmiňované firmy je i to, že doprava palivového dřeva je od 1 objednané palety zcela zdarma. Objednávat si jej můžete odkudkoli z celé České republiky. Dřevo je štípané, takže jej budete mít přímo ve stavu, kdy s ním budete moci topit a jeho další úprava nebude nutná. Ušetříte jak čas, tak i peníze!

Autor: InHaus.cz

betyna
betyna • před: 1 rokem a 8 měsíci

Úplný souhlas a ráda bych dostala kontakt na tohoto dopravce.Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS