Moderní štuková omítka ušetří čas i peníze

Každý drobný podnikatel ve stavebnictví řeší, jakým způsobem se prosadit v tvrdé konkurenci, jak ušetřit, jak pracovat rychle a zároveň, aby to vše rozhodně nebylo na úkor kvality práce. Co se týče štukových omítek nabízí Kerastuk zajímavou alternativu.

Co ocení zákazník

Zákazník samozřejmě ocení rychlou, ale zároveň kvalitní práci. A díky tomu vás, jako zedníka, který ji provedl, rád doporučí svému známému. Kerastuk proto nabízí štukovou omítku k jejíž přípravě budete potřebovat jen naprosté minimum času. Už žádné zdlouhavé míchání sypkých směsí. Štuková omítka Kerastuk je namíchána přímo z výroby a dodávána v praktických kbelících. Stačí ho otevřít, lehce promísit usazeniny a můžete se pustit do díla.

Co ocení zedník

Čas jsou peníze, to je pořekadlo, která stále platí a asi ještě hodně dlouho platit bude. Čas, který ušetříte při přípravě štukové omítky tak můžete věnovat něčemu jinému. Anebo dokonce už jiné zakázce, protože jich takto dokážete stihnout více. Pokud máte zakázku na větší plochu omítek, pak je taková úspora opravdu obrovská. A samozřejmě tím také získáte jistou konkurenční výhodu díky tomu, že stihnete každý měsíc více zakázek.

Co ocení všichni na štukové omítce 

Nemá to rád asi nikdo, úklid po práci. V případě štukové omítky Kerastuk vás ho čeká naprosté minimum díky tomu, že je vše připraveno rovnou v kbelíku od výrobce. Oceníte to jak vy, tak i majitel domácnosti, který nebude muset uklízet celý dům od půdy po sklep jenom kvůli opravě pár metrů omítky v jedné místnosti. Nikde se přespříliš nenapráší, nerozlije se voda na přípravu směsi. Kerastuk tak dokáže ušetřit nejen čas a peníze, ale také nervy všech zúčastněných.

Cistaprace.cz

- komerční prezentace -

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N