Moderní sporáky na dřevo Pertinger s biotopeništěm

Novinkou na českém trhu v kamnářském světě jsou, kvalitní sporáky na dřevo firmy Pertinger.

Tento italský výrobce z jihu Tyrolska vyrábí velmi kvalitní a propracovaná kamna na dřevo určená do kuchyně. Rodinná firma založená v roce 1937 se již od svého počátku věnuje převážně výrobě kuchyňských sporáků na dřevo. Ještě dnes naleznete na jihu Tyrolska původní a stále funkční kamna z dob počátků podnikání firmy Pertinger.

Dnes vede firmu Pertinger syn zakladatele pan Othmar Pertinger, který přebral firmu v roce 1990, kdy firma přecházela na výrobu kamen z kvalitní nerezové oceli. Pan Othmar Pertinger pokračuje ve filozofii svého otce, která zní: „Sporáky na míru jsou kvalitním produktem a musí odpovídat přání zákazníka.“

V nabídce firmy Pertinger, naleznete sporáky volně stojící v různých barevných odstínech a v různých rozměrech. Všechny sporáky řady Ökoalpin mají provětrané boční stěny a mohou být proto zabudovány do kuchyňské linky.

Jiří Mára - kamna a krby: Sporák Pertinger.jpg

Zdroj fotografie: foto Pertinger

Dále máte možnost vybrat z nabídky teplovodních sporáků, které jsou také nabízeny v různých rozměrech a provedeních. U teplovodních sporáků si můžete zvolit provedení označení Plus, které nabízí nastavitelné topeniště kamen a tím pádem i možnost zvýšit množství přikládaného dřeva a tím i výkon kamen.

Pokud se Vám líbí čisté a moderní provedení sporáku a současně byste si chtěli pořídit kachlový sporák, který do našeho kraje neodmyslitelně patří, stačí se s námi dohodnout. Firma Pertinger vyrábí totiž sporáky určené jak pro obestavbu keramickými kachli tak i pro pouhé štukové provedení.

Ať už se jedná o kachlový sporák, moderní sporák nebo o sporák s teplovodním výměníkem vždy Vám firma Pertinger zaručí vysokou účinnost topeniště díky tzv. biotopeništi. Kamna s biotopeništěm má velmi kvalitní hoření, které nezatěžuje životní prostředí a vyhovuje i nejpřísnějším normám Evropské unie platným od roku 2015.

Co se vaření na sporáku týče, můžete si zvolit kamna buď s nerezovou plotnou, nebo plotnu se sklokeramickou deskou. Pro větší kuchyně hlavně v restauracích nabízí firma Pertinger speciální nerezové sporáky, do kterých je možné zabudovat elektrickou troubu, plynovou nebo indukční varnou desku a velké pracovní plochy dle požadavku zákazníka.

Pokud Vás novinka v našem sortimentu zaujala, neváhejte nás oslovit a my Vám rádi připravíme cenovou nabídku dle Vašeho požadavku a zcela zdarma. Více informací a veškeré standardně nabízené produkty naleznete na webu www.kamnamara.cz.

Kvalitu a špičkové provedení podtrhuje 5letá záruka na kamna.

Autor: Jiří Mára - kamna a krbyNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N