Nebojte se betonu!

Pro mnohé z nás je použití betonových prvků v interiéru stále jen módním výstřelkem. Opak je však pravdou, beton se v domácnostech zabydluje čím dál častěji a jeho surová podoba dodá vašemu interiéru ten správný šmrnc. Takže směle do toho!

                Pokud patříte mezi ty odvážnější, můžete tzv. „přiznat“ betonové konstrukce už v projektu. Dominantním prvkem se tak může stát například betonová podlaha či strop. Také betonový nábytek a zařízení dnes již nejsou výjimkou. Originální vany či kuchyňské desky se stávají velkým hitem a díky nadčasovosti tohoto materiálu jen tak z módy nevyjdou. Vyniknou v minimalistických interiérech i industriálních prostorách.   

Jestli však chcete pouze ozvláštnit interiér něčím netradičním,i pro vás je beton správná volba. Ze své podstaty ne příliš výrazný materiál si pozornost přitáhne sám. Bez zbytečné zdobnosti zaujme na první pohled. I u nás, na www.claro.cz, najdete takové kousky. Vybrat si můžete ze svítidel, nástěnných lamp, betonových 3D panelů, květináčů či koupelnových a dekoračních doplňků.  Beton si skvěle rozumí se sklem, kovem i dřevem.  Ať už je váš styl minimalistický, máte rádi přírodní prvky nebo skandinávský design,  je vždy z čeho vybírat.

Autor: claro.Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N