I malá koupelna může být místem pro dokonalou relaxaci

Limitují vás rozměry vaší koupelny? I na malém prostoru se dá vytvořit ideální koupelna, která bude vyhovovat celé vaší rodině. Poradíme vám, jak na to?

Výběr sanity, vana versus sprchový kout

Limitované rozměry koupelny ovlivňují výběr sanity. Ideální je volit sprchový kout, který šetří místo. Na výběr máte buď sprchový kout s vaničkou nebo sprchový kout umístěný přímo na dlažbu koupleny. Instalace sprchového koutu s vaničkou je snazší, vanička se dobře udržuje. Volit můžete sprchové vaničky z akrylátu nebo litého mramoru.

Sprchový kout bez vaničky je náročnější na výstavbu a údržbu, ve výsledku ale koupelna působí celistvějším dojmem. Omezený prostor koupelny limituje tvar a velikost sprchového koutu. Komfortnější jsou obdélníkové tvary než čtvercové, i když zaujímají stejnou plochu. Minimální rozměry sprchového koutu jsou 80x80 cm. Spoustu místa dokáže ušetřit i otevírání dveří sprchového koutu. Pro malé koupelny jsou nejpraktičtější posuvné sprchové dveře.

Sprchový kout si můžete vylepšit i o hydromasážní panel, který znásobí váš požitek ze sprchování. Skutečným zážitkem je hydromasážní box, který je samostojný a vejde se i do malé koupelny.

Masážní a parní boxy jsou ze všech stran uzavřeny a standardně bývají vybavené masážními tryskami, rádiem, osvětlením se stropní sprchou silně připomínající příjemné skrápění povrchu kůže při dešti a samozřejmě klasickou ruční sprchou.

Pokud se nechcete vzdát koupání ve vaně, tak vězte, že i do malé koupelny lze umístit vanu. Optimálním řešením jsou asymetrické vany, mají rozdílnou šířku v zádové oblasti a v oblasti nohou a v podstatě poskytují větší prostor, než klasické obdélníkové vany. Navíc doplněním o kvalitní vanovou zástěnu se můžete pohodlně sprchovat bez obav z vytopení koupelny. 

Chcete komfort a ještě ušetřit

Investice do rekonstrukce či nově vybudované koupelny se nemusí nutně vyšplhat do závratných výšin. Nakupovat můžete i za outletové ceny, jako například v outletovém e-shopu společnosti Roltechnik. Tento český výrobce sprchových koutů, sprchových vaniček, van, vanových zástěn, hydromasážních boxů a panelů nabízí nákup kvalitních produktů s výraznou slevou a se zárukou. Získáte tak levně sprchový kout nebo vanu roltechnik a ještě vám zbyde dostatek financí na koupelnové příslušenství.

 

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N