Když dům na klíč, tak jedině certifikovanou kvalitu

Splnit si sen a pořídit si dům snů ještě nebylo jednodušší. Na trhu existuje celá řada firem, které nabízí stavby domů na klíč. Přečtěte si něco o tom, jaké domy nabízí firma specializující se na švýcarské zděné domy na klíč nebo kanadské dřevostavby.

Stavba pod vedením skutečného profesionála

Stavba vašeho vysněného domů bude probíhat pod dohledem skutečného profesionála ve svém oboru, který má více než 35 let zkušeností. Domy na klíč má na povel takový odborník, který dohlížel na stavbu pěti hvězdičkového hotelu nebo měl na starosti 80 rodinných domů najednou. Mimořádný výsledek je tedy skutečně zaručen.

Kvalitní stavební materiál

Skvělé vlastnosti a výsledná vysoká kvalita, kterou dřevostavby na klíč disponují, jsou dány především díky použití skutečně kvalitního stavebního materiálu a jedinečných postupů. Používána je například pravá pálená cihla Porothem, která má nízké energetické nároky. Dále se používají vysoce kvalitní izolační materiály a originální pálené střešní tašky značky Tondach,které mají záruku až 33 let.

Držitelé prestižních certifikátů

Nabízené nízkoenergetické domy na klíč byly oceněny britskými, švýcarskými nebo kanadskými certifikáty. Toto ocenění bylo uděleno na základě výjimečné kvality výstavby, nízkých energetických nákladů, akustické provedení nebo za přímé projektové řízení během výstavby. Jako jediní vlastní vysoce prestižní kanadské ocenění Solid Wood Construction.

Dům za cenu nájmu

Přelomová nabídka nastavení hypotečního úvěru tak, aby zákazník platil každý měsíc nižší částku než je klasický český nájem umožňuje, že jsou rodinné domy na klíč dostupné téměř pro každého. V případě pochybností nebo problémů je k dispozici zkušený bankéř, který je připraven vymyslet pro vás dokonalé řešení. Samozřejmostí jsou záruky na jednotlivé technologie a systémy.

Nebojte se splnit si svůj sen a nechte si postavit dům na klíč. Stačí si vybrat z katalogu na ddnk.cz a stavět můžete kdekoli v České republice. Ddnk má sídlo v Praze a dalších 7 regionálních zastoupení.

 

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N