Pobyt na terase vám prodlouží SKYTRIUM

Venkovní posezení patří k bonusu života ve vlastním domě a má mnoho výhod. Kromě toho, že trávíte spoustu času na čerstvém vzduchu, získáte příjemné místo pro relaxaci, dětské hrátky, setkávání se s přáteli a také zvětšíte váš obytný prostor. Navíc zastřešení vám umožní užívat terasu i za nepříznivého počasí během celého roku.

Jednou z možností, jak získat chráněný venkovní prostor je zimní zahrada. Stavba zimní zahrady je ovšem stavebně i finančně náročnější, navíc vyžaduje stavební povolení. Levnější a rychlejší řešení nabízí zastřešení terasy z lehké konstrukce Skytrium.

Výhody tohoto zastřešení:

  • nevyžaduje stavební povolení
  • jedná se o variabilní konstrukci s možností otvírat jednotlivé díly
  • je to odolná a přitom lehká hliníková konstrukce se skleněnou nebo polykarbonátovou výplní
  • má dlouhou životnost
  • stačí jedna stěna, ke které se zastřešení připevní
  • je bezúdržbová

Skytrium ochrání terasu před nepřízní počasí, při slunečném počasí lze díky modularitě jednotlivé díly odsunout a zcela otevřít. Takový komfort vám pergola, altán nebo jiné robustní řešení neposkytne. Firma Albixon nabízí tři designová řešení - Mia, Rio, Art.

Mia nabízí rovné linie, lomené řešení konstrukce zachovává podchozí výšku v celém prostoru. Hodí se k tradičním i moderním domům, široká nabídka povrchové úpravy konstrukce umožňuje přizpůsobit se barvě fasády nebo okenním rámům. Konstrukce je složena z dílců, s její montáží si poradí téměř každý. Výplň je tvořena polykarbonárovou krytinou s UV ochranou v několika barevných odstínech, možno použít i bezpečnostní sklo.

Velmi elegantní konstrukce zastřešení Rio je také zárukou příjemného posezení na terase v každém počasí. Pozvolně klesající křivky konstrukce jsou zárukou zvýšené odolnosti vůči sněhu. Díky variabilnímu umístění dveří a nabídce několika barevných odstínů lze použít pro jakýkoli rodinný dům, horskou chatu či penzion.

Synonymem pro Art konstrukci je minimalistický design, jednoduché linie a čistota, které nenarušují vzhled stavby a exteriéru. K postavení stačí jedna opěrná zeď nebo lze postavit i samostatně. Posuvné skleněné dílce jsou vyrobeny ze silného bezpečnostního skla, které je vysoce odolné proti poškrábání a snadno se čistí. 

Kam dál?

Autor: Albixon a.s.Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS