Fotoreportáž z veletrhu FOR ARCH 2015

Od 15. do 19. září 2015 se na ploše 39 158 metrů čtverečních představilo celkem 830 vystavovatelů. Oproti loňsku vzrostl počet těch, kteří přijeli ze zahraničí. Kromě českých firem se na výstavišti prezentovalo dalších třináct zemí. Veletrh letos přilákal stovky novinářů a téměř 75 000 návštěvníků.

Na souběžně probíhajícím veletrhu FOR THERM bylo k vidění mnoho krbů, kamen a dalších zdrojů vytápění. Zřetelným trendem jsou na jedné straně moderní způsoby vytápění (především tepelná čerpadla) a na druhé straně návrat ke klasice v podobě kachlových kamen, pecí a krbů.

 Firmy představily i netradiční topidla, jako například tato kamna ve tvaru televize. Stylový bonbónek pro retrointeriér.

 

Pokud bychom si měli vybrat zajímavé dveře do interiéru, sáhli bychom po těchto od firmy Hanák, čistý design bez viditelných zárubní a pantů.

Pro majitele studní zde byla nabídka ruční čerpací techniky, která se po instalaci stává nejen praktickou pomůckou, ale zároveň báječnou zahradní dekorací. 

 

Veletrh představil řadu firem, které se zabývají výrobou nábytku na míru. Fotokatalogy jejich realizací jsou objemné a překvapí vás množstvím inspirace. Jsme přesvědčeni, že například tato překrásná kuchyně bude sloužit nejen současným majitelům, to je kvalita, která zůstává v rodinách po generace a s přibývajícími léty se její hodnota zvyšuje.

Obliba dřevěných podlah nadále stoupá a nejinak tomu bylo i na veletrhu. 

Toužíte po originální koupelně? Tato dřevěná vana by mohla být její součástí.

Krásná světla, ale i vypínače dělají útulný domov. 

 

Snad se učňovskému školství blýská na lepší časy. Učni, kteří se účastnili soutěže učňů stavebních oborů, byli mimořádně šikovní. 

 

Zahrada je naším druhým domovem, tudíž nemohly chybět zahradní doplňky, nábytek a dekorace.

 

Autor: ABF - veletrhy bydleníNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N