Inspirace – jak zajistit dětem perfektní zábavu za zahradě?

Máte rodinný domek a zahradu? Využijte je ve prospěch vašich dětí! Abyste děti venku udrželi, musíte nad vybavením zahrady přemýšlet. Co by na ní nemělo chybět a jak zaručíte, že se vaše děti budou bavit dlouhé hodiny a vy s nimi?

Bezpečí musí být na prvním místě!

Nejdříve ze všeho musíte na zahradě oddělit část hrací od užitkové zóny. Místo, kde si děti budou hrát, musí být v bezpečné vzdálenosti například od zahradního grilu, studny, bazénu apod. Nejlepší je, pokud potencionálně nebezpečná místa ohraničíte – postačí třeba stylový dřevěný plůtek. 

Hřiště jako záruka dokonalé zábavy

Vaše děti budou nadšené, pokud jim na zahradě postavíte jejich vlastní království v podobě dětského hřiště. Není úplně vhodné vytvářet dětské hřiště svépomocí za použití materiálu, který doma najdete. Vsaďte na kompletní dětská hřiště. Jejich ceny se různí podle prvků, které hřiště má. K top modelům patří Dětské hřiště Herold Variant 150 D. Má dvě skluzavky, houpačku a domeček, pod kterým se nachází pískoviště. Děti díky tomu mohou na zahradě „řádit“ i v případě nepříznivého počasí. Při výběru hřiště se řiďte tím, co má vaše dítě rádo. Je možné si pohrát s jeho výbavou – součástí hřiště může být například i lezecká stěna. 

Domeček by neměl chybět

Děti by na zahradě měly mít místo, které bude jen jejich. Pořiďte jim malý domeček, který bude sloužit jako úkryt. Máte-li na zahradě strom, nebojte se domku na stromě! Do domečku jim pořiďte i stylovou výbavu – nejvíce baví dětské kuchyňky!

Připravte hry 

Ani u vás by to nemělo vypadat tak, že děti jen „vypustíte“ na zahradu a necháte je si hrát. Čas od času byste jim pobyt na zahradě měli zpestřit nějakou hrou. Zahrajte si s nimi třeba na piráty a hledejte ztracený poklad. Udělejte jim závody ve šplhu apod.

Zábava pod dohledem!

I když jsou už vaše děti starší, měli byste je mít pod kontrolou. Nikdy nevíte, jaký „skvělý“ nápad se v dětské hlavně zrodí. Děti při hře pravidelně kontrolujte!

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS