Accoya® DECK - Terasa na celý život

Moderní vila na pražském předměstí řeší komfortní bydlení pro čtyřčlennou rodinu se zaměřením na relaxační funkce. Otevřené prostory s průhledy a maximální propojení interiéru se zahradou jsou hlavními znaky domu. Velkou část společenské zóny domu tvoří prostor se saunou, navazující odpočinkovou místností a letní kuchyní, vše těsně propojeno se zahradou, kde kromě terasy zastíněné plachtou najdeme také bazén s vířivkou.

Architekt se společně s investorem shodli na konceptu jednoduchého bezúdržbového domu s decentním a nadčasovým architektonickým výrazem a kvalitních přírodních materiálech. Dřevo Accoya®  bylo tedy pro realizaci terasy perfektní volbou pro svou mimořádnou trvanlivost, rozměrovou stabilitu a nízkým nárokům na údržbu. Navíc dřevo Accoya®  s šedou povrchovou úpravou se vždy perfektně hodí k modernímu architektonickému stylu.

Terasa byla zhotovena systémem se skrytým kotvením Accoya® DECK  - celkem 115 m2 podélně drážkovaných terasových profilů  o rozměru 20 x 145 mm. Profily byly povrchově upraveny ochranným impregnačním olejem DELTA v šedém odstínu. Kvůli životnosti terasy byly také na  spodní konstrukci použity hranoly ze dřeva Accoya® o rozměru 40 x 70 mm.  

Prohlédněte si několik fotografií z této realizace firmy ToTEM s.r.o.

Autor: TotemNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS