FOR ARCH připravil stovky expozic, konference i ukázky řemesel

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH otevře už po šestadvacáté své brány desítkám tisíc návštěvníků. Od 15. do 19. září 2015 obsadí celý areál PVA EXPO PRAHA vystavovatelé z oboru stavebnictví. O účast na veletrhu je letos mimořádný zájem. Ekonomice se daří a lidé mají po dlouhých letech chuť opět utrácet, což výrobci stavebních prvků a materiálů vědí. Hlavním tématem letošního ročníku je snižování energetické náročnosti budov.

Pro návštěvníky bude kromě více než osmi set expozic připraven i doprovodný program pro odbornou i poučenou laickou veřejnost. Veletrh FOR THERM nabídne přednášky o kondenzačních kotlech, rekuperaci, biomase, o tepelných čerpadlech, krbech a kamnech. Chybět nebudou ani informace o energetických štítcích, které budou muset mít od konce letošního září všechna tepelná čerpadla.

V rámci letošního ročníku FOR WASTE & WATER je připravena rozsáhlá přednáška o recyklaci stavebních a jiných odpadů. Na své si přijdou i vlastnící bytových domů v Praze, kteří mohou na veletrhu načerpat zkušenosti pro přípravu projektu Nová zelená úsporám 2015 a vyřízení žádosti o dotaci. Aktuálním tématem pro tisíce lidí budou úspory při vytápění domu napojeného na centrální vytápění.

Šestadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH zpestří soutěžní přehlídka stavebních řemesel, soutěž mladých kamnářů a soutěže mladých talentů v oboru architektury Young Architect Award. Pro svépomocné stavebníky je přichystaný cyklus přednášek Stavba a rekonstrukce svépomocí od Pavla Tesárka, zakladatele iniciativy Svépomocí.cz.

Na letošním veletrhu FOR WOOD, jehož hlavním tématem jsou kvalitní dřevostavby, představí Dřevařský ústav nový certifikát Kvalitní stavba. Na veletrhu BAZÉNY, SAUNY & SPA uvidí lidé efektní saunové ceremoniály.

Šestadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, včetně současně probíhajících veletrhů FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER, se bude konat v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech od 15. do 19. září 2015.

Více informací najdete na www.forarch.cz, k návštěvě veletrhu využijte zlevněné vstupné k nákupu zde.

Autor: ABF - veletrhy bydleníNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N