Luxusní postele z masivu přímo od truhláře

Člověk spánkem stráví třetinu svého života, což je jeden z hlavních důvodů, proč si nechat záležet na výběru lůžka. Současný trh nabízí pestrou škálu postelí, jež se liší kvalitou zpracování a cenovou dostupností. Levné postele z velkých obchodních center lákají na svou nízkou cenu, nicméně kvalita je zde pochybná. Spousta zákazníků proto preferuje práci řemeslníka – truhláře, který vyrobí prvotřídní postel snů. Pakliže vás lákají postele z masivu, rozhodně neprohloupíte.


Postele z masivu v podání truhlářství Miček

Truhlářství Miček se pyšní bohatým produktovým portfoliem postelí z masivu. Jsou vyrobeny z českého masivního dřeva, přičemž nejpoužívanějšími dřevinami jsou buk, dub a borovice. Některé modely jsou vyrobeny ze smrku. Truhlářství disponuje vlastní sušárnou, kde se pomalu a přírodně dřevo vysouší. Postele z masivu díky tomu slibují dlouhou životnost a maximální pevnost.

Důraz je kladen nejen na výběr dřeva, ale na samotný výrobní proces a konečné zpracování. Postele z masivu jsou bytelné a propracované do těch největších detailů. K povrchovému ošetření se používají moderní a ekologické laky a vosky, a proto je povrch odolný proti poškrábání a vlhkosti. Současně tato péče oddaluje stárnutí dřeva.

Variabilní rozměr a vzhled

Truhlářství Miček má ke každému klientovi individuální přístup. Vyrábí postele na míru ve lhůtě šesti týdnů. Na webových stránkách prezentuje standardní nabídku postelí, nicméně neobrací se zády ani specifickým přáním. Spousta zákazníků si zadává zakázku na postele s atypickým rozměrem či originálním designem. Luxusní postele v truhlářství vyjdou mnohem levněji než v designové prodejně.

Velké popularitě se těší také postele s úložným prostorem, jejichž výroba je také v kompetenci truhlářství Miček. Budete spokojeni s estetickou, praktickou i kvalitativní stránkou.

Více fotografií ložnic a postelí najdete na InHaus v sekci Postele.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS