Postele, ze kterých vstanete odpočinutí

Říká se, že jak si kdo ustele, tak si lehne. My říkáme, vyspíme se tak, jakou si vybereme postel. Záleží nejen na materiálu, ze které je postel vyrobena, ale také na zvolené matraci a postelovém roštu. Matrace by měla být zdravotně nezávadná a šitá nám takzvaně na míru.

Kvalitní spánek se odráží na našem zdraví. To, zda ráno vstaneme odpočinutí, vyspalí a s dobrou náladou, nezřídka záleží na posteli, ve které spíme. V posledních letech opět stoupá obliba dřevěných postelí z masivu. Jejich nespornou výhodou je dlouhá životnost a zdravotní nezávadnost. Trvat bychom měli na kvalitním zpracování, postel není věc, kterou si pořizujeme každý den. Zaujaly nás výrobky české rodinné firmy, která vyrábí masivní postele ze všech dostupných českých dřevin - smrku, borovice, buku, dubu, javoru, jasanu, olše a břízy. Výrobce nabízí standardní rozměry postelí v provedení dvoulůžko, jednolůžko, problém ovšem není výroba postele na míru dle potřeb zákazníka. Postele si můžete osobně vyzkoušet v kamenných prodejnách v Plzni, Praze, Brně a Táboře. 

Bestsellerem v nabídce je masivní buková postel Gabriela s ohýbaným hlavovým čelem. Jednoduché křivky ji činí nadmíru elegantní, k dostání je buď v přírodní barvě dřeva nebo si lze vybrat z 11 odstínů přírodního olejování značky BIOFA.

Italským designem je inspirována postel Modena, která je vyrobena z masivního českého dubu s úpravou drásáním. Výplň hlavového čela může být buď z pravé kůže, ekokůže nebo masivní drásaná deska. Postel je bytelná, síla použitého masivu je 11 cm.

Postel Calabria z masivního jasanu s širokým hlavovým čelem, které působí díky prolamovaným vlnám velmi plasticky, je vhodná do větší ložnice, neboť celková šířka postele činí 320 cm. Postel se vyrábí i z dubu, buku, javoru nebo břízy. Povrchově je upravena buď PU lakem nebo přírodním olejo-voskem značky BIOFA. 

Dvoulůžková postel Cairo působí velmi elegantně, má vysoké zalomené hlavové čelo, které ocení hlavně posteloví čtenáři. Vyrábí se z osmi druhů dřeva a na výběr je široká barevná paleta mořidel. 

Postele jsou doplněny zdravotními matracemi, které jsou vyráběny ze značkových německých pěn od Carpenter a Eurofoam - ze studené pěny HR, viscoelastické pěny (paměťové, líné), latexu, BIO pěny. Typická je jejich tvarová stálost, dokonalá prodyšnost a vysoká tvárnost. 

V nabídce jsou také lamelové rošty od značkových evropských výrobců, mají pětiletou záruku, na výběr jsou varianty polohovací, fixní, motorové a výklopné. 

Při návštěvě některé z prodejen, ať už v Praze, v Brně nebo třeba v Plzni, vám zkušení prodejci poradí s výběrem postele, správné matrace i roštu. 

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N