Lavičky pro příjemné posezení

Lavička je nepostradatelný kus zahradního nábytku nejen v zahradě, ale také na verandě či terase. Vhodně umístěná lavička láká k odpočinku, k zastavení se a umožňuje v klidu pozorovat okolí. Na trhu je k mání široký sortiment laviček různých materiálů a designu. Nechte se při vašem výběru inspirovat na inHaus.cz

Zahradní lavička je ztělesněním pohodlí, radosti z čerstvého vzduchu a času na odpočinek. Na zahradní dřevěné lavičce Longwood můžete zpomalit opravdu pohodlně a stylově. K dispozici jsou i další barvy, možno doplnit stolkem pod květinu ve stejném designu. 

Sedět v přírodě, dívat se do zeleně - to nikdy nevyjde z módy. Stejně tak se nadčasově představuje velmi kvalitní klasický zahradní nábytek Somerset. Místo trendů klade důraz na pohodlí, kvalitu a rozmanitost.
 

Lavice formovaná do půlkruhu z naolejovaného akáciového dřeva může být postavena ke kmeni stromu - a hned mohou malí i velcí usednout pod jeho majestátní korunu. A když si pořídíte lavičky dvě, můžete sedět všichni dokola. K dispozici jsou i skládací stolky, židle, lavice a lehátka - na terasu, balkon nebo zahradu. 
 

V Indonésii jsou podobné lavičky téměř před každým domem – nabízejí kvalitní zpracovaní v tradičním Jávském stylu. Jsou z recyklovaného teak dřeva, které je sebráno ze střech nebo z dřevěných trámů starých domů. K dispozici jsou i v jiných velikostech. S tímto dřevěným nábytkem máte na výběr: můžete ho pravidelně ošetřovat oleji nebo nechat jen tak a tím časem vytvořit stříbrošedou patinu. 
 

Líbilo by se vám vlastnit kopii zahradní lavice z roku 1823? Tento krásný kousek pochází od SKULPTURa Design. 

Netradiční zahradní lavička Nimes je vyrobená ze smrkového dřeva, lze ji zakoupit bez povrchové úpravy nebo i s ní.

Klasická zahradní lavička v moderní barevné úpravě, obrovské množství variant a barevných odstínů dělá z této lavičky jedinečnou příležitost pro vaši kreativitu. 

Pokud toužíte po originálním a designovém kousku do vaší zahrady, inspirujte se v ateliéru Petry Šafářové. 

Zahradní lavice IRELAND působí příjemným romantickým dojmem. Vyrábí se v bílém a tm.hnědém provedení. Hned jak vstoupíte na zahradu, budete chtít si alespoň na chvilku sednou a relaxovat. Je vyrobena z kvalitního a odolného borovicového dřeva. 

Zahradní lavice z akátového dřeva je ideální k posezení u domu, na terase nebo v zahradě. Na výrobu lavice bylo použito pouze dřevo z certifikovaných plantáží. Jedinečné vlastnosti akátového dřeva jsou zárukou, že nábytek si i po letech zachová svou stabilitu, je velmi odolné vůči povětrnostním vlivům, houževnaté, vodě odolné a není citlivé na počasí.  

Nebojte se vnést barvy do vaší zahrady. Barvu této dřevěné lavice si můžete zvolit dle vzorníku, dřevo je pro větší odolnost mořeno buď Luxolem (2x) nebo se používá moření Johnstones(3x).

Více fotografií laviček a zahradního sezení najdete na InHaus v sekci zahradní nábytek.
 

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N